کلینیک دندانپزشکی حضرت مهدی(عج)

 

کلینیک دندانپزشکی حضرت مهدی(عج) در اصفهان با بیش از 20 سال سابقه کاری و به پشتوانه تجربه و دانش بهترین دندانپزشکان مجرب و کادر آموزش دیده خود و برخورداری از متخصصان مجرب و همچنین استفاده از مرغوب‌ترین مواد دندانپزشکی و هزینه‌های مناسب و محیطی آرام و وسایل استریلیزه، آماده ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی به بیماران محترم می باشد...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ما نهایت تلاش خود را به کار بسته ایم تا بیماران محترم با آرامش خاطر کامل به انجام درمان دندانپزشکی خود در این کلینیک بپردازند.

*سوالات متداول دندانپزشکی

 • نحوه نوبت گیری در کلینیک دندانپزشکی حضرت مهدی(عج) چگونه است؟

  جهت گرفتن نوبت نیاز به وقت قبلی ندارد و در ساعات اولیه کار ، بیمار به کلینیک مراجعه می کند تا پس از معاینه و مشخص شدن درمان های مورد نیاز ، نسبت به گرفتن نوبت بعدی برای هر دکتری که خودش بخواهد یا نیاز باشد اقدام می کند.
 • آیا بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی هم قبول می کنید؟

  بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی بیمه پایه بوده و بابت خدمات اصلی دندانپزشکی هیچ تعهدی ندارد و فقط جهت کشیدن دندان و عکس رادیوگرافی مورد استفاده می باشد.
 • ساعات کار کلینیک دندانپزشکی چگونه است؟

  کلینیک دندانپزشکی حضرت مهدی(عج) در تمامی ایام سال باز می باشد، حتی روزهای تعطیل ___ صبحها از ساعت 7 الی 14 ____ عصرها از ساعت 14 الی 23 ___ *** جمعه ها مثل سایر روزها کلینیک باز و آماده ارائه خدمات به بیماران محترم می باشد ***
 • علت استقبال بیماران محترم از کلینیک حضرت مهدی(عج) چیست؟

  داشتن دندانپزشکان مجرب، متعهد، هزینه های مناسب، کادر آموزش دیده، معاینه و مشاوره رایگان دندانپزشکی، پرداخت وام قرض الحسنه و .... که موجب شده اطمینان کامل بیماران به مجموعه ما گردیده است.
 • آیا در کلینیک دندانپزشکی حضرت مهدی(عج) جهت درمان دندانها وام دندانپزشکی هم داده می شود؟

  با توجه به هزینه های دندانپزشکی و عدم توانایی بیماران جهت درمان دندانهای خود، کلینیک دندانپزشکی حضرت مهدی(عج) در راستای کمک به بیماران محترم اقدام به پرداخت وام قرض الحسنه با کارمزد 2درصد نموده است. ____ جهت دریافت وام می توانید به مسئول وام کلینیک مراجعه فرمائید.
 • نحوه گرفتن وام به چه صورت می باشد؟

  1- معاینه توسط پزشک و گرفتن برگه طرح درمان2- تحویل برگه طرح درمان به پذیرش جهت برآورد کل هزینه درمان 3- مراجعه به مسئول وام و ثبت نام در سامانه ارزیابی بانک رسالت4-ثبت نام وام گیرنده و ضامن در سامانه (با وارد کردن کد ملی و شماره همراه و دریافت رمز)5- تکمیل فرم اعتبارسنجی در سامانه مرآت و ارائه مستندات شغلی6- هنگامیکه جواب اعتبارسنجی برای بیمار و ضامنین بیمار پیامک گردید، بیمار و ضامنین باید به سامانه مرآت مراجعه نموده و جواب اعتبار سنجی را پرینت و به مسئول وام کلینیک همراه با مدارک و مستندات تحویل دهند. *** توجه توجه: مبلغ وارم از 2 الی 10 میلیون تومان می باشد ***
 • 1

مهارت‌های ما

عصب کشی و ترمیم

95%
عصب کشی و ترمیم

ایمپلنت و جراحی فک و صورت

70%
ایمپلنت و جراحی

پروتز ثابت و متحرک

80%
پروتز ثابت و متحرک

جرمگیری و کشیدن و بلیچینگ

90%
جزمگیری و کشیدن دندان

دندانپزشکی کودکان(کلیه درمانها)

95%
کلیه خدمات دندانپزشکی + دندانپزشکی کودکان