دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی با سفید کردن و بهبود شکل دندانهایی که با دندان های دیگرتان هماهنگی ندارند، بستن فاصله بین دندانها، پر کردن پوسیدگی و حفرات دندانی با مواد همرنگ دندان، ترمیم لب پر شدگی و لکه های برجسته و زبر دندان با مواد پر کننده همرنگ دندان و حتی پوشاندن ترک خوردگی و شکستگی دندان با روکش چینی (پورسلین) به زیبایی لبخند شما کمک می‌کند.

 

در دندانپزشکی زیبایی از انواع درمان ها از قبیل باندینگ، ونیر، سفید کردن دندان، ارتودنسی دندان و یا ایمپلنت دندان ممکن است استفاده شود.

 

زیبایی دندان‌ ها گاهی به خودی خود ممکن نیست و نیاز به ترمیم می‎‎باشد. هم چنین به مرور زمان دندان‌ها دچار ساییدگی، پوسیدگی و یا تغییر رنگ می‎‎شوند که تمامی‌این موارد باید بر طرف شوند تا دندان‌ها دوباره به حالت اولیه خود بازگردند. شاخه دندان پزشک ترمیمی‌و زیبایی نیز به همین دلیل شکل گرفته و متخصصانی که در این حوزه فعالیت می‎‎کنند، هدف خود را بکارگیری فنون و تکنیک‎ها‎‎یی به منظور سهولت در درمان‌های ترمیمی‌قرار داده اند.

 

با توجه به افزایش دندان پزشکان در این شاخه و وجود گزینه‎ها‎‎ی بسیار برای مراجعه متقاضیان و بیماران، انتخاب‎ها‎‎ با دشواری صورت می‎‎گیرد. از سوی دیگر نیز برخی افراد بدون توجه به حرفه دندانپزشکی ترمیمی‌زیبایی اقدام به پذیرش بیماران و درمان آن‌ها می‎‎کنند که نارضایتی آن‌ها را به دنبال داشته است. از این رو پیدا کردن یک دندانپزشک ترمیمی‌زیبایی خوب یکی از اولین نکاتی است که بیماران و متقاضیان درمان‌های زیبایی باید به آن توجه داشته باشند.

 

بطور کلی عملیاتی که برای زیباسازی و ترمیم دندان های بیماران صورت می‌گیرد عبارتند از:

تغییر رنگ دندان و سفید کردن آنها با استفاده از روش‎هایی همچون روکش دار کردن، عاج گذاری، پل گذاری و بستن دندان با مواد کامپوزیت؛ تنظیم موقعیت و فاصله دندان ها با استفاده از ارتودنسی و سپس روکش دار کردن دندان ها؛ جایگزینی برای دندان های از دست رفته از طریق کاشت دندان یا ایمپلنت؛ هماهنگی و توازن میان دندان‌ها؛ پروتز لب ها، لبخند و گونه ها؛ افزایش طول دندان؛ ایجاد خط لبخند، ایجاد تناسب بین دندان و …

درباره‌ ما

کلینیک دندانپزشکی حضرت مهدی(عج) در اصفهان با بیش از 20 سال سابقه کاری و به پشتوانه تجربه و دانش بهترین دندانپزشکان مجرب و کادر آموزش دیده خود و برخورداری از متخصصان مجرب و همچنین استفاده از مرغوب‌ترین مواد دندانپزشکی و هزینه‌های مناسب و محیطی آرام و وسایل استریلیزه، آماده ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی به بیماران محترم می‌باشد.

برای آگاه شدن از طرح‌های کلینیک، صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

تماس با ما

آدرس:

اصفهان، خیابان آتشگاه، 100 متر مانده به بزرگراه شهید خرازی، روبروی بانک تجارت، کلینیک دندانپزشکی حضرت مهدی (عج)

هر روز از 8 صبح تا 11 شب

تلفن:

03137726644

03137726766

03137727475